Milí rodičia,

ďakujeme za spoluprácu pri opätovnom návrate do škôlky. K dnešnému dňu nám ani jedno z detí neochorelo , z čoho máme veľkú radosť. Máme možnosť uvoľňovať opatrenia, ale ak by ste súhlasili, radi by sme i naďalej prezliekali deti my a rodičia by naďalej nevstupovali do šatne, ak to nie je nevyhnutné. Rúška už bude nosiť len Bertuška, učiteľky už nemajú  túto povinnosť. Ráno už nebude treba podpisovať prehlásenie o zdravotnom stave.

Ďalej Vás chcem poprosiť o vyjadrenie, či je pre Vás počas leta prevádzková doba od 7:30h do 16:30h postačujúca, prípadne či by ste potrebovali predĺžiť prevádzkové hodiny , tak ako ich máme obvykle.

Ďalej Vás chcem informovať, že naša MŠ bude otvorená počas júla. V auguste budú počas prvých dvoch týždňov prebiehať v MŠ anglické detské tábory organizované Happy Hugo ( 0905011217 Mária Marinčáková).

Keďže v týchto dňoch sa nám začínajú hlásiť nové deti, chcela by som Vás poprosiť o vyjadrenie, či bude Vaše dieťa navštevovať našu škôlku aj v nasledujúcom školskom roku.

Ďakujem za odpovede a prajem pekné dni.
Gabi